Super Bajtel

Atomówkowa zabawa w Forum

Atomówki, jedne z najpopularniejszych animowanych bohaterek uwielbianych przez dzieci na całym świecie, w najbliższą sobotę, 15września przybędą do gliwickiego CH FORUM. Od godz. 11.00 do 19.00 te trzy pełne energii dziewczynki stać będą na straży miłości, przyjaźni i sprawiedliwości. Na dzieci czeka mnóstwo atrakcji, a udział w zabawach jest bezpłatny.

W programie:

Fabryka koszulek, które z pewnością zachwycą każdego młodego fana Atomówek.
Mini kino – na dużym ekranie najmłodsi zobaczą, jak odważne Atomówki rozprawiają się z Mojo Jojo i innymi bandytami z Townsville oraz bronią miasto przed atakami potworów i kosmitów.
Kącik plastyczny z kolorowankami XXL, w którym maluchy będą mogły pokolorować Bajkę, Bójkę, Brawurkę oraz Mojo Jojo.
Studio tatuażu i malowanie buziek prowadzone pod okiem animatorów i dające dzieciom dużo radości.
Laboratorium Profesora Atomusa – gdzie odwiedzający wcielą się w rolę chemików i na własne oczy zobaczą fascynujące pokazy chemiczne i fizyczne.

Tor wyścigowy Townsville, który będzie można pokonać zdalnie sterowanymi samochodami.
Rzutnia MOJO-JOJO gdzie dzieci będą mogły sprawdzić swoją celność.
Ścianka foto wraz z maskotkami: Bajki, Bójki i Brawurki, na której każde dziecko będzie mogło zrobić sobiepamiątkowe zdjęcie ze swoimi ulubionymi postaciami z serialu.
Gry multimedialne i 3D mania dla najmłodszych lubiących kreatywne i rozwijające zajęcia. Za pomocą długopisów 3D każdy będzie mógł stworzyć własną figurkę w kształcie Atomówek.

Atomówki to jedne z najpopularniejszych animowanych bohaterek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Trzy dziewczynki obdarzone super mocą walczą z przestępczością i ratują ludzi przed katastrofami i kataklizmami w fikcyjnym mieście Townsville w USA.

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl