fbpx
Super Bajtel

15-letnia Marcelina będzie reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata w aerobiku

Zawodniczka Akademii Talentów, 15-letnia Marcelina Lorentowicz będzie reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata w aerobiku sportowym w Leiden.

AEROBIK SPORTOWY – jest to połączenie gimnastyki, akrobatyki sportowej i tańca. To trudna, techniczna i wymagająca bardzo dużo pracy od zawodnika dyscyplina sportowa. 

-Zależy nam, aby promować aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży, wspierać ich małe i duże sukcesy, motywować do działania i dalszej pracy – wyjaśnia Marzena Bartoszewicz z Akademii Talentów – W tym roku na MŚ jedziemy w dwuosobowym składzie: Marcelina Lorentowicz -athlete, Marzena Bartoszewicz –coach. Mamy nadzieję, że uda nam się zachęcić jak najwięcej młodych osób do rozpoczęcia swojej przygody z aerobikiem sportowym i za rok będziemy mogli pojechać na Mistrzostwa Świata w większym składzie – dodaje.

Szczegółowe informacje odnośnie Mistrzostw Świata oraz transmisji online, są dostępne na stronie internetowej FISAF International:http://www.fisafinternational.com/en/sports-aerobics-fitness

Pokrewne artykuły

Kontakt

Pisz do nas na: ul. Andersena 46/5, 44-100 Gliwice

Biuro: ul. Łużycka 24a

tel. 512 282 750

redakcja@slaskietrendy.pl